Nikdy nemáš druhou šanci udělat první dojem.

9. dubna 2012 v 21:32 | Bonnie Paranoid
Zítra ho zase uvidím.

Neviděla jsem ho celých šest dní. Za tu dobu jsem na něj moc nemyslela. Pořád nevím, co si mám o nás dvou myslet. Jednou to vypadá, že už by z toho mohlo něco být, podruhé flirtuje s jinou. Neví co chce. Ale já vím, co chci. A rozhodně nechci dál pokračovat v těchhle pochybnostech a nejistotách.
Jak už asi víte, už hodně dlouho jím zdravě. Sice jsem si dřív občas dala něco sladkého nebo nezdravého, ale zase ne tak často. A teď jsem už od čtvrtka nesnědla nic nezdravého. Takže se těším na tenhle čtvrtek, až to bude týden. Víte, pořád nedovedu pochopit, co proti mému zdravému stravování a vůbec životu lidé okolo mě mají. Rodičům to může vadit jen protože zdravá strava je dražší, než ta nezdravá (nedivte se, za to, ýe nejíte něco, co vás pomalu zabíjí, si prostě připlatit musíte). Jiní příbuzní říkají, že jsem praštěná, ve vývinu atd... Holky ze školy nebo kámošky o tom ani moc neví, ale spíš to schvalují nebo se diví, protože já na to teda eozhodně nevypadám. A kamarádi, kteří to ví mě začínají víc pozorovat. Jeden kamarád mi v objetí řekl, že se o mě bojí. Ale proč? Protože jím zdravě? Protože jsem zdravá? Protože nemám zanesený organismus všema hnusnejma konzervantama a vším možným? Někdy mi tyhle názory přijdou padlé na hlavu. A taky mi přijde padlé na hlavu, když rodiče říkají, že se ze mě stane anorektička nebo bulimička a že teď už s tím, co vyvádím, k tomu nemám moc daleko.
Ale to je jedno, nebudu tu řešit něco, s čím nic nenadělám.
Dopoledne jsem byla doma s babičkou, dědou, tetou a strejdou. Od jedný do večera jsme byli s rodinkou na výletě (já, táta, máma, brácha, sestra), taková docela tůra to byla, ale fakt jsem ráda, že jsme se konečně někam vydali. Cítím se mnohem lépe. Bylo tam fakt krásně, tedy až na to, když jsme přišli do Berouna.
Nebudu vám lhát, docela jsem měla pocit, že jsem ten nejopuštěnější člověk na světě, což je asi blbost, ale stejně.... Všude zamilované páry - mladí teenageři se muchlovali na lavičce, dospělí se loučili před autem, babičky a dědečkové spolu krmili kachny. Rodiče s dětma upoutala pouť, kde nebyla ani noha, protože Vojta upadl a bouchl se do hlavy, tak asi aby na to zapomněl, nebo co. Zůstala jsem sama stát u řeky. Byla mi zima, červeno-černé vlasy okolo mě lítaly a když jsem přes ně uviděla na druhém břehu dva zamilované puberťáky, hrnuly se mi slzy do očí. Já nevím, na čem jsem. On je prostě buď děvkař, nebo se bojí. Líbím se mu, nebo jsem se mu alespoň líbila, to vím. Tak na co čeká? Co znamenají ty jeho podělané špatné nálady? Nevím, co mám dělat, jestli se mám pořád kvůli němu trápit nebo to uzavřít a poohlédnout se po někom jiném.

Zase je tu ta nálada. Jediné, co bych teď doopravdy chtěla, je pevné objetí. Vlastně bych ještě chtěla brečet. Jenže nemůžu. Když chci, tak to nejde. Je to zvláštní. A naopak, když nechci, tak se slzy samy spustí. Nevím, jak to dám zítra ve škole, zvlášť když máme odpoledku- vývarku. To je ten předmět pro zamyšlení. A ten já teď nechci. Jak se znám, zase budu celou hodinu poslouchat na mobilu smutné písničky a kreslit neobyčejně zvláštní, depresivní obrázky, které přinutí i naší učitelku k zamyšlení.
No a co, že je to smutnej kýč pro puberťáky, mě se líbí.
Sorry, jestli vás dneska nestihnu oběhnout, ale někdy mám prostě takovou náladu, že nezvládnu skoro nic. NÁLADU. Neopovážím se říct depresi, protože mi přijde dost trapné, když takové ty puberťačky, které nechal kluk (který byl ale jeden z mnoha) a hned začnou žvanit o tom, jakou maj z toho depku. Ale, s tím nic nenaděláte. Můj táta bere antidepresiva...já bych si to taky s radostí vzala, kdybych mohla.
Dobrou.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Sčítání lidu! :D

.....

Komentáře

1 Anne-Adie Anne-Adie | Web | 9. dubna 2012 v 22:36 | Reagovat

uvídíš ho no.. a co? svět se nezboří... třeba se staně něco pozitivního...
zdravá strava? no je to každý ho přece věn ne? jak chce žít.. ostatním do toho nic neni..
brou noc..

2 LebenSphase LebenSphase | Web | 10. dubna 2012 v 10:01 | Reagovat

Uvidíš že to dneska zvládneš ho vidět, říkej si tohle: Je to chlap a chlapy prostě takoví jsou :) stou zdravou stravou to neřeš je to tvoje rozhodnutí něčí kecy nemusíš poslouchat ;)

3 Disarm Disarm | Web | 10. dubna 2012 v 20:18 | Reagovat

To bude dobrý...Musíš se nad všechno povznést a brát to s nadhledem...Mám stejný problém jako ty když jdu po ulici Já sice přitelkyni mám ale je to vztah na dálku...když vidím dva človíčky jak jsou spolu štastní tak jsem trochu štastný snimi že jim to tak dobře klape ale neštastný že nemužu mít u sebe svojí milovanou...

[2]: Ano mi chlapi jsme prostě takový ale né všichni. Neříkám že zrovná já sem jiný ale snažim se...a snaha se vždy cení...:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama