Duben 2012

Život je jen balet, tady vede spousta cest, ale jen jedna je správná, hlasem srdce nech se vést...

27. dubna 2012 v 23:08 | Bonnie Paranoid

Omlouvám se, že jsem tu nebyla tak dlouho. Prostě nemůžu na počítač kvůli rodičům a navíc ani nemám čas, takže když už mě tam pustí, stejně se ještě musím učit nebo něco, takže to ani nemá cenu.

Štíhlá postava? Brzy už ne sen, ale skutečnost!

22. dubna 2012 v 20:21 | Bonnie Paranoid
Jupíbezvasuprčuprduprjuhů!!
A ještě jednou: Suprčuprduprbezvasuper!

Kamarád taky rád....

21. dubna 2012 v 23:35 | Bonnie Paranoid
Omlouvám se za chyby, vymyšleno večer před spaním, takže to ani nemusí dávat smysl.....kdyžtak do komentářů když najdete chybu a já to opravím, OK? :)

I love my life.

20. dubna 2012 v 20:09 | Bonnie Paranoid
Jak jste si asi všimli, tak jsem delší dobu nic nenapsala. Myslím, že vám to nechybí...mě trošku jo, ale nemám vůbec čas, navíc mi rodiče net zatrhli, protože jsem byla drzá a tak dále, vy už to znáte. Takže asi takhle budu pokračovat -tzn. nebudu přidávat články denně, prostě jen když nebudu mít co dělat.

Love hurts....

11. dubna 2012 v 20:43 | Bonnie Paranoid
Zvláštní. Mám dobrý den, jsem relativně veselá a můžu brečet. Mám špatný den, chtěla bych brečet, ale nejde to.

Potřebuju obejmout a nikoho tu nemám.

10. dubna 2012 v 21:23 | Bonnie Paranoid
V pátek půjdu na odbarvení ke kadeřnici. Miluju mojí maminku, víš.

Nikdy nemáš druhou šanci udělat první dojem.

9. dubna 2012 v 21:32 | Bonnie Paranoid
Zítra ho zase uvidím.

Byla jednou jedna přiblblá reklama.

8. dubna 2012 v 22:10 | Bonnie Paranoid
Ty vlasy se moc nepovedly, ikdyž..no, nevím, každý na to má jiný názor. Každopádně co nejdřív se objednám ke kadeřnici a nechám si od ní odbarvit dvě svrchní třetiny hlavy a poslendí spodní třetinu nechám černou, hlavně kvůli černým příčeskům, co mám (víte, vy si asi řeknete, že si můžu pořídit nový, ale když za ně dáš přes tisícovku, tak si jich pak vážíš).

Krásný je šmoulí den, pojďme všichni ven. :D

7. dubna 2012 v 14:14 | Bonnie Paranoid
Takže, děťátka moje. :D Sedím tu u počítače sodbarvovačem naplácaným na palici a čekám. Vsadím se, že mi to zase nechytne, ale co....:D (Dovedete si představit, že mě to nechytá? :D Nebo někdy jo, ale blbě? :D) Trochu se bojím, ale co. :D

Věř, běž a dokážeš.

6. dubna 2012 v 22:29 | Bonnie Paranoid
Dneska byl teprve druhý den volna a já se nudila. Nešla elektrika, protože něco opravovali. Dopoledne jsem vlastně strávila jen tím, že jsem dělala další z mých zeleninových salátů, nudila se, uklízela a protahovala si tělo na rotopedu. Po obědě jsme jeli s maminkou, babičkou, dědečkem, Kačkou a Vojtou (mladší sourozenci) nakupovat.

Nový článek

4. dubna 2012 v 17:31 | Bonnie Paranoid
Zdravím. :) Sorry, že jsem se tak dlouho neozvala. Byla jsem trochu nemocná, hlava, žaludek a tak, ale - vlastně nevím, jestli jsem si to jen nenamlouvala a nejsem jen přetažená. Nevyznám se v sobě.

Lepší je, když šmoula prohraje, než když se hned vzdá....

1. dubna 2012 v 21:26 | Bonnie Paranoid
Konečně jsem dneska zase vytáhla legíny a něco takovýho do půli stehen.....nevím, jak se tomu říká, není to tunika, ani šaty. Ikdyž na to nebylo moc počasí. V pátek mi maminka koupila další sluneční brejle, dneska jsem si koupila takový krásný kecky neurčité barvy, která není ani zelená, ani šedá, něco mezitím. Včera jsem si nakreslila nad postel duhu a obrácený peace (:DD).