Tomáš Klus = nástupník Karla Kryla? Kdo tohle může říct?!

23. března 2012 v 21:55 | Bonnie Paranoid
Asi tím seru už všechny svoje kamarádky, ale pořád melu jen jednu a tu samou větu dokola, v různých tvarech a pádech, různě obměněnou, ale ve výsledku znamená vlastně jen: ,,Já ho tak miluju!"

Jasně, že o NĚM neříkám všem svým kamarádkám, ale samozřejmě že třeba Markétka nebo Klárka to ví....a když to někdo náhodou neví, tak prostě řikám jen: ,,Já ho tak miluju." a oni nemusí vědět, kdo to je.
Druhá hodina zase byla taková "volnější", měli jsme nacvičovat na akademii a ještě jsme si upravovali třídu a samozřejmě, že to dělalo jen minimum lidí, mezi kterými jsme my dva zrovna prostě nebyli. :D Možná, že mi k němu pomáhá jeden kluk, který mě pořád otravuje, protože jak se u mě začal objevovat, začal se u mě objevovat i ON. Nebo, možná že se objevoval i dřív, ale teď víc. :D A ta hodina? :D Skoro celou dobu jsme strávili vzájemným škádlením, nebo co to vlastně bylo. :) On si začal! Teda, on si vždycky začne, ale.....:D Když se "jako" mlátíme, on mě už "jako" začne srát a chytnu ho za ruce a nebo naopak.... Když mě natlačí na lavici a sám je taky natlačený na mě. :D Když si přehodí jednu mou ruku přes rameno a táhne mě na chodbu a tam se za mě připojí dalších pět holek... Když se dostaneme až k jeho lavici, která je úplně u okna a on mě položí napůl na lavici, napůl na okno.... a tak dále. A, zmínil se o tom mém rozčilení, když jsem mu naštvaně napsala a on si mě potom odebral z přátel, ale nepřidal si mě zpátky. No co. Jak se o tom zmínil? ,,Ty povrchní emo." usmíval se na mě, už to ani nebylo tak předstírání nadávky, spíš prostě jen usmívání. Čekal, co na to řeknu.
,,Arogantní ignorante."
,,Já nejsem ignorant, to bych ti jinak neodepisoval."
,,Jo, jasně, a kdo psal první?"
,,Ty?"
,,Co to meleš, já nikdy nepíšu první, nechci se vtírat, na to jsem až moc srab, víš."
,,Jo a co to bylo předevčírem?"
,,Jenže to jsi mě tak nasral, že jsem musela."
Usmál se, zasmál se. Zasmáli jsme se oba. :D
Nemám úplně nejlepší náladu, to je fakt. Protože se tu dost rafeme s rodičema, ikdyž spíš jenom s mámou. Taky kvůli tomu, že ho neuvidím 2 dni. A prostě celkově, mám divný pocit a....to je jedno.
Víte, co mě fakt vytáčí?
Že Tomáše Kluse přirovnává hodně lidí ke Karlovi Krylovi. Takže, jestli jsi skalní fanoušek Tomáše Kluse, tak už radši snad ani dál nečti. Protože Karel Kryl, to byl úžasný člověk, on bojoval za Český národ, v jeho písničkách je něco, co slyším a vídám jenom výjimečně. Můžete říkát, že Karel Kryl byl protivný a nepříjemný, arogantní a namyšlený, ale když koukáte na video, které bylo nahrané na jeho koncertu, koukáte na něj, rozhodně vidíte v jeho očích něco, co nesouvisí s arogancí a nepříjemností. Já nevím, slovy se nedá vysvětlit, kdo to byl Karel Kryl. Vždycky bude mým vzorem. A Tomáš Klus? Musí mít na podiu kamaráda, který mu hraje na kytaru, zpívá jako chlap v hospodě po třetím pivě... A ta písnička "pánubohu do oken"? Božíčku, neposerte se z ní všichni! Něco jinýho je hrát a zpívat a tím protestovat s politikou a podobně, když tě za to můžou zavřít a něco jiného to je teď, když tě kvůli tomu dokáže akorát pár těch, co jsou nadšení z každého projevu názoru, obdivovat. Kdybych vymyslela primitivní písničku, která naráží na systémy dnešního světa, taky by mě všichni obdivovali? To je náš národ vážně už tak hluchý, slepý...? To za každou písničku a kritizování bude ten člověk hned obdivovaný? Popravdě, kdybych byla Tomáš, nebly bych VŮBEC, ale VŮBEC ŠŤASTNÁ. Naopak. Můžete se teď do mě v komentářích všichni začít navážet, ale nechápu, jak si může někdo vůbec dovolit přirovnávat Kluse ke Krylovi.
To je jedno, no. Já ho miluju! ♥ Chci bejt zase přimáčklá k oknu! :D Ale třeba kdyby k tomu přimáčknutí ještě něco přidal....
Jo a víte, že mám jeho tel. číslo? :D prozváněl asi v úterý nebo v pondělí mým mobilem ten jeho. :D
Mějte se krásně a doufám, že jsem vám moc nezkazila náladu.
S láskou
Bonnie Paranoid ♥
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Sčítání lidu! :D

.....

Komentáře

1 Anne-Adie Anne-Adie | Web | 23. března 2012 v 22:11 | Reagovat

nezkazila.. já tvuj deník už čtu jako povídku na pokračování... a každej díl kde píšeš co jste spolu dneska dělali a zažili čtu hrozně ráda.. sama to říct nemůžu jelikož ho potkávám jenom na chodbě.. a sami jsme tak 1-2 tejdně... což moc neni.. :/

2 d-r-e-a-m-z-i d-r-e-a-m-z-i | Web | 24. března 2012 v 9:26 | Reagovat

Usmál se, zasmál se. Zasmáli jsme se oba. :D  ... :D Tak ta je výstižná větička ;D

3 Martin Martin | Web | 24. března 2012 v 14:39 | Reagovat

Strácím v tom vašem vztahu přehled :D Ale ják už jsem psával, vy se dáte dohromady!!! :) A Karel Kryl. Já jeho tvorbu moc neznám a ni jsem se o ni moc nezajímal, ale rozhodně bych ho nikdy nesrovnával s Tomášem Klusem, protože to video, co jsi sem vložila, já nevím. to nemá s T.K. nic společného, snad jen strukturu průběhu písně... :)
Ale Karel Kryl byl bojovník proti "bolševismu" o tom jsem už několikrát slyšel.

4 Any Any | Web | 25. března 2012 v 20:15 | Reagovat

já mám teda Kluse moc ráda. vím, že Kryl toho udělal o moc víc, ale Klus je kluk, který tu chyběl. on má texty se smyslem(jako Kryl), a to se teď už jen málo vidí.zkus si poslechnout i jiné písničky než "Pánu bohu do oken" a třeba alespoň trošičku změníš na Kluse názor :)

5 LebenSphase LebenSphase | Web | 25. března 2012 v 21:29 | Reagovat

Popravdě zlato já se v těch tvých článcích ohledne jeho začínám ztrácet ale jsem ráda že jsi šťastná :p nebo aspoň tak vypadáš ale z tohodle článků naprosto chrlí tvoje optimistická nálada a je nabitý plný energie :p Tomáš Klus je úžasný zpěvái, ne že bych byla nějaká jeho velká fanynka ale viděla jsem ho už naživo a opravdu ví jak to rozjet :)

6 Lenuška Lenuška | E-mail | Web | 26. března 2012 v 6:40 | Reagovat

Úplně nesnáším tyhle pitomý kecy na umělce! Tohle píšou akoroát závistiví lidé, kteří v životě nic nedokázali! Až budeš na stejném místě jako Klus tak si potom můžeš něco takového napsat!

7 Any Any | Web | 26. března 2012 v 15:58 | Reagovat

to už je věc názoru

8 Katty Kailas Katty Kailas | Web | 26. března 2012 v 21:14 | Reagovat

Já sice toho Kryla neznám, nikdy jsem o něm neslyšela, ale Tomáš Klus je pohodovej kluk, už jsem se snim setkala.. sice máš pravdu jeho hudba je trošku divná, spíš pro stařší (moje máti ho žere) :D ale jinak je to prostě kluk, který to umí na podiu rozjet ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama