Březen 2012

.....tahat tě za vlasy, dýchat ti do tváře....♥

30. března 2012 v 22:11 | Bonnie Paranoid
Konečně jsem si dneska koupila tekutý linky. Tamty mi vyschly a já se teď musela malovat normální černou kajalovou tužkou. Grrrrrrr. Taky jsem si srovnala hadry. Potřebuju toho ještě hoodně nakoupit, aby to bylo alespoň z části kompletní, protože mi chybí hodně podstatných kusů oblečení. Ale to je jenom tak na okraj.....

Potřebuju obejmout....

28. března 2012 v 21:51 | Bonnie Paranoid


Včera jsem neměla na psaní náladu, usnula jsem v půl desátý u knížky, takže se nezlobte, ale já byla vážně vyřízená. No dobře, to jsem i teď. A opovažte se mi někdo napsat do komentářů, že se to zlepší, že si tím každý projde a podobně. Na tohle už začínám mít alergii...
Už to tu prostě nedávám. Je mi z toho všeho úplně na nic. Tolik přetvářek a hádek, tolik falešného smíchu....za každým pohledem okolo mě se skrývá tolik protivných myšlenek.... A není to kvůli němu. Já nevím, někdy to vypadá, že mu jsem u prdele, někdy naopak. Je to kvůli mému okolí, kvůli lidem, co denodenně potkávám, je to kvůli mě. Nedokážu se z ničeho radovat. Těším se, aý všichni zalezou do těch svých pitomých postelí a já si budu moct vlézt pod peřinu a brečet. Bez jejich keců, bez jejich narážek, bez jejich "ty nás nikoho nemáš ráda a přesně teď je to vidět", bez jejich rýpání a trapných poznámek, bez sestry ustavičného otravování, které mě už vážně štve, bez jejich "ona je fakt nepříčetná" - prostě bez nich. Tady nemůžu vůbec nic. Sotva se chci jít učit, máma na mě řve, ať vyměním Pepíkům vodu, přitom normálně, kdybych třeba seděla u televize, si na to nevzpomene. A není to jenom rodina. Prostě všechno okolo mě je k hovnu a já taky. Nedokážu být milá na svou rodinu, když je mi takhle. Vlastně mě bolí úplně všechno, jsem hrozně unavená a hlavně mě bolí něco vevnitř, neopovažuji se říct, že to je duše nebo srdce, protože bych možná lhala, je to spíš jako kdybych tam měla něco důežitého, co se rozpadá na kousky a zanáší se to do dalších malých částeček.....částeček mého života. Musím si toho hodně urovnat v hlavě.
Už včera jsem si všimla, jaké mám hrozné kruhy pod očima-jako kdybych týden nespala. Jeden kamarád zase říká, že když mě obejme, cítí, jak se pomalu trácím a to jsme se viděli tak před dvěma týdny.... Všechny fyzické rány se mi hojí tak strašně pomalu, že za tu dobu by vyrostl petrklíč. Mám ruce plné malých červených ťupek, některé jsou rozdrápané do krve, nevýrazných škrábanců a dlouhých, vybledlých jizev. Jsem hrozně unavená a nejradši bych se na to všechno vykašlala....
Pořád ho okolo sebe cítím, pořád na něj musím myslet...
Potřebuju klučičí obejmutí. Klidně přátelský, ale klučičí......
Bonnie Paranoid

Žij každý den tak, jako by byl tvůj poslední....

26. března 2012 v 21:40 | Bonnie Paranoid
Cítím jeho vůni okolo mě, ikdyž tu není.

Tomáš Klus = nástupník Karla Kryla? Kdo tohle může říct?!

23. března 2012 v 21:55 | Bonnie Paranoid
Asi tím seru už všechny svoje kamarádky, ale pořád melu jen jednu a tu samou větu dokola, v různých tvarech a pádech, různě obměněnou, ale ve výsledku znamená vlastně jen: ,,Já ho tak miluju!"

Dobrá nálada nevyřeší všechny problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udžet :D!!

22. března 2012 v 21:35 | Bonnie Paranoid
Nejdřív jsem myslela, že vůbec psát článek dneska nebudu, ale já MUSÍM. Je mi jedno, že to čte jen minimum lidí, nebo si to přečtou z povinnosti, ale když to nechcete číst, tak to radši nečtětě. ;) Já musím psát denně, je to už takový můj zvyk, něco, co je nezbytné pro to, abych dokázala usnout.

Jsem sama sebou jen když se mi to hodí....;)

21. března 2012 v 21:40 | Bonnie Paranoid
❒ Nezadaná
❒ Zadaná
✔ Rezervovaná pre niekoho , Kto ani nevie že existujem . . .
Jojo, jsem v prdeli.

Nečekám, až přejde bouřka, učím se tancovat v dešti.

20. března 2012 v 21:50 | Bonnie Paranoid
Člověk by měl pořád padat na hubu. Nikdy by ho to nemělo otřást natolik, aby příště už to, kvůli čemu se jednou trápil, nezkusil znovu. Protože kdyby člověk neriskoval, měl by život na hovno.

Jedna kapka tvojí lásky je pro mě cennější, než vodopád zlata.

19. března 2012 v 21:44 | Bonnie Paranoid
Někdy brečím, někdy se směju. Žiju přítomností a na minulost seru!!! ;)
Asi bych už měla jít doopravdy s pravdou ven.

Miluju ho jak BAČA SÝR. :D

18. března 2012 v 20:35 | Bonnie Paranoid
POřád se tomu směju....:D (Nadpis...)
No, jsem trošku zmatená, to je fakt.....


Kluci ani netuší, jak dlouho zůstane v ženské mysli to, co řekli/napsali.

16. března 2012 v 22:26 | Bonnie Paranoid
Poslední dobou články v "my diary" nějak podezřele rychle přibývají. Dřív to byla denně povídka a jednou za čas diary, teď naopak. Ale dyť, to je jedno. Když nemám inspiraci, nemůžu psát povídky.

Tahat tě za vlasy, dýchat ti do tváře, Dělat si nároky na tvoje polštáře, Sahat ti pod sukni, kousat tě na ruce, Dělat ti snídani, říkat ti vopice. ;)

15. března 2012 v 21:59 | Bonnie Paranoid
Jsem trošku zmatená, tak mě omluvte, že vás dneska zas budu zatěžovat svýma myšlenkama a na povídku zas prdím. Jenže...prostě si musím urovnat myšlenky v hlavě a psaní mi přijde jako nejrozumnější způsob.

Sedět vedle něj, letmo se ho dotýkat a přitom vědět, že nikdy nebude můj....

14. března 2012 v 20:52 | Bonnie Paranoid
Konečně, už můžu mít klid a napsat článek - není ON na FB.

Život je boj, láska je hřích - proto si pamatuj, že vyhrává smích.

13. března 2012 v 19:20
,,Něco si vymysli. .D Třeba jako bych byl kluk tvejch snů. :D"

......fake vztahy mě ničí. :D

11. března 2012 v 22:18 | Bonnie Paranoid
Dopoledne jsem se se sestrou hrabala ve skříni mamky a babičky, do které už dávno nikdo nekoukl. Navlíkla jsem si na sebe mámy sexy "body", nebo jak se tomu říká, takový to co nosí děti....jak se to zapíná pod kundou. :D (JInak, babička a děda bydlí s námi, v dolním patře a my v horním...takže tak. :D)

Miluju.....

10. března 2012 v 21:31 | Bonnie Paranoid
Já ho táááák miluju. ♥

Jsou i jiní.

9. března 2012 v 22:40 | Bonnie Paranoid |  I write
Každý si ho všimne na první pohled, ikdyž nechodí nijak výrazně oblíkaný.

Nemůžeš mít pořád dobrou náladu.

7. března 2012 v 21:55 | Bonnie Paranoid
Nejdřív jsem myslela, že napíšu nějakou Jednorázovku, ale potom jsem se na to vykašlala a usoudila, že na to dneska už fakt nemám a radši napíšu jen "zápis do deníku".

,,Ještěže ti to řekla. Je tak zamilovaná, že o něm pořád básní. Aspoň bude otravovat i někoho jinýho, než mě."

6. března 2012 v 20:05 | Bonnie Paranoid
Není mi moc dobře. Třeští mě hlava, jsem unavená a chvílema mě bolí břicho. (Ne, tetička z Ameriky nepřijede, asi před týdnem to skončilo, takže to rozhodně není kvůli TOMU.) Asi jsem chytila něco od brášky..... Zítra zůstanu doma.

Lidské srdce bez lásky je jako zahrada bez květin...

5. března 2012 v 19:46 | Bonnie Paranoid
Štve mě, že některé věci nedokážu pochopit.