Většina z nás může být šťastná, víš?

14. prosince 2011 v 21:18 | Bonnie Paranoid |  I write
Nezapomínejte na to, že se pořád můžete ptát a já vám budu na videu odpovídat. Tam nahoře v menu máte odkaz. :D A přidejte si mě do přátel na fejsu, kdo mě tam ještě nemáte. Děkuju. :)
Mám psací náladu. Celý článek, please. :)

Taky jsem sem psala, že jsem smutná. Asi každej má někdy špatnou náladu, nebudu tomu řikat deprese, protože deprese je NEMOC a pochybuju, že opravdu všichni víme, co to je. Jenže když někdo říká denodenně: ,,Já nikdy nebudu šťastná/ý." nebo něco v tom smyslu, neuvědomuje si, co říká.
Myslíte si, že všichni, co tohle říkají, mají opravdové problémy? V rodině, jsou nemocní, šikanují ho a tak? Řekla bych, že minimum lidí z těch všech "nešťastných". Přitom ten, kdo je opravdu nešťastný a má k tomz důvody, ten to ani neříká, ani to nenapíše a váží si toho, co má.
Neříkám, že byste patřili mezi ty, co to tvrdí nebo že bych proti těm lidem něco měla, občas mi to taky uklouzne, jenže si musíme uvědomit pravdu, né že si budem dávat pozor, abychom too nerozšiřovali. Je to zamotané, že?
Na světě je tolik lidí, kteří by si mohli stěžovat. I v naší český republice, potkáváte je na ulici... Třeba bezdomovcí, třeba nemocní, třeba někdo úplně jiný. Jak vypadají? Nešťastně? Ti s nemocní možná, třeba i ti s problémy v rodině. Ale třeba bezdomovcí mají své přátele a jsou šťastní za to, že přežili noc a mají co jíst. V Afrcie děti s rodinami trpí hladem, ale stejně jsou vděční za to, že jsou ještě naživu.
Přijde mi, že jsme moc zhýčkaní. Ne všichni. Nechci vás teď nijak urazit, ale....zkuste si to uvědomit, jestli jste si doteď říkali, jaký máte hrozný život.
P.S.: Že si hraju na psychiatra? Ne. Jenom mě to tak napadloa musím to napsat, protože mě to dost štve.
S láskou...
Bonnie Paranoid ^^♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Caroline Caroline | Web | 15. prosince 2011 v 15:00 | Reagovat

Občas o sobě řeknu " mám hnusný život" ale to asi každý. Na jednu stranu jsem nesmírně šťastný člověk, ale pak dojde na určité věci a jde všechno "super pryč" ale nikdy bych neřekla , že můj život stojí za nic. Vždy je na životě něco pěkného:)

2 Lily BleedForYou Lily BleedForYou | Web | 15. prosince 2011 v 17:51 | Reagovat

no naše učitelka fyziky si myslí to samé a tak ve čtvrtek místo abysme se učili překecala ještě učitelku z matyky abychom se první dvě hodiny dívali na lidice.. sice nwm o čem to je ale prej by nás to mělo trochu naparvit tak uvidím no..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama