Vlastní svět (5.díl) (Bára)

21. listopadu 2011 v 16:24 | Bonnie Paranoid |  Vlastní svět...
Jdu napsat pokračování povídky....dala jsem sem tabulku návštěvnosti, dolu, jestli jste si všimli. :) Den jsem přežila úplně normálně, půjdu se objednat k tý kadeřnici a taky zejtra musim koupit barvy na melíry a peroxid..... no, to je jedno. Pak se pudu kouknout možná na vaše blogy, ale mám hodně učení...nevim, možná večer.
I love you.....
Bonnie Paranoid ♥°°

Bára
Když jsem šla druhý den do školy, hlavou se mi honilo tisíce myšlenek. Na jednu stranu jsem chtěla, aby byl nemocný a zůstal doma a já se s ním nemusela potkat a na druhou stranu jsem si přála ho potkat. Stejně je mi tohle přemýšlení k ničemu, jenže to nešlo zastavit.
Nakonec se stalo to, co jsem si přála víc - přišel. Vypadal jako vždycky, unaveně, smutně, ukřivděně, křehce..... kluci se do něj ZASE naváželi, jak jinak.
,,Nechceš skončit v támhletom okně?" culil se na něj David. David, co si o sobě myslí, že je někdo víc. Ten David, za kterým jsem před pár roky chodila a div se mu nevtírala. Ten David, který platí za největšího borce. Ten David, který si je mnou tak jistý, že.....nadechla jsem se a střelila po něm pohledem:
,,Nechceš tam skončit ty?"
Všichni se po mě otočili. Doprčic! Budu za debila, že se ho zastávám! Tak ať. Je mi to jedno. Stejně už mám toho všeho po krk. Vadí mi, že mu nadávají. Štve mě, že jsem oblíbená. Ano, štve.
,,Barčo?" koukly po mě holky, které dosud štěbetaly u tabule o nepodstatných kravinách - líčneí, laky na nehty...
,,Baruška se zamilovala, jo?" přistoupil ke mě David a chytil mě okolo ramen. Najednou se mi hnusil. Páchnul kouřem, modrá mikina byla špinavá, vlasy mastné. Přitočila jsem se k němu a kolenem ho kopla někam do slabin. ,,Co si to dovoluješ?"
,,To, co ty k němu!" vykřikla jsem. Byla jsem úplně bez sebe, ikdyž vlastně nic tak zlého neřekl.
,,Co si k němu dovoluju? Ani jsem se ho nedotknul." divil se a znovu se mě pokusil obejmout. Vyvlíkla jsem se mu.
,,Nech mě napokoji ty hajzle!" zaryla jsem se mu ostrými nehty do kůže. ,,Nestačí ti, že ubližuješ jemu?" Holky nechápavě kroutily hlavami, některá vypískla při pohledu na krev, které nebylo moc, ale tekla mu po ruce. Kluci byli udivení, vykulení, bavili se o tom, co se se mnou stalo.
,,Co se ti děje?"
,,Co by se mi dělo?" podívala jsem se na něj, napůl smutně, napůl vesele. Chytl mě za ruku. ,,Nech mě!" Nenechal. Nepustil mě, měl oproti mě sílu jako býk a já si nechala drtit zápěstí.
,,Nech jí na pokoji, rozumíš?" ozvalo se z rohu. Nedokážu si to vysvětlit, ale v tu chvíli bylo naprosté ticho. Naše hlučná třída se uklidnila akorát když chtěl promluvit Honza, ten, na kterého všichni hleděli z vysoka? Blbost.
,,Myslíš, že budu poslouchat tebe?" vysmál se mu. Honza pokročil blíž k němu. Byli skoro stejně velcí, Honza možná o maličko vyšší.
,,Ne. Jí." prohodil. Kde se v něm najednou vzalo tolik odvahy? Na Davida si nedovolila ani banda cikánů, natož on. Co to do něj vjelo?
,,A o co se snažíš teď?" couval před ním David, najednou vypadal malinký. Posatvení se změnilo. Teď koukal Honza shora na Davida a ne David na Honzu. Neodpověděl, jen mu vrazil facku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fialovej lenochod^^ Fialovej lenochod^^ | Web | 21. listopadu 2011 v 16:54 | Reagovat

Krásný ))*.

2 Anne-Adie Anne-Adie | Web | 21. listopadu 2011 v 18:57 | Reagovat

hustý... zase... já nwm co ti k tomu už napsat.. když je to vždycky tk dobrý.. asi jen tak dál.. ;) a pokračuj.. :)

3 Katka Katka | Web | 21. listopadu 2011 v 20:46 | Reagovat

Chtěla bych tě poprosit o přidání ozdoby na http://vanocni.datart.cz/katerina-rosslerova-si-preje-kuchynsky-robot-kenwood
Ráda oplatím. Předem Moc děkuji

4 Bonnie Paranoid ♥ Bonnie Paranoid ♥ | Web | 21. listopadu 2011 v 21:09 | Reagovat

[3]: běž už s tim doprdele!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama