Vlastní svět (13.díl) (Honza)

30. listopadu 2011 v 21:48 | Bonnie Paranoid |  Vlastní svět...
Všechno se zdálo být v pohodě. Když jsem potkal ducha, nechal mě jít. Možná si ani nevšiml, že ho vidím.
Terka mě pomalu dostávala nahoru. Protože byla oblíbená, začal jsem být oblíbený i já. Jednoduché, že? David se mi "omluvil" a začal se se mnou "kamarádit". Věděl jsem, že v tom něco bude. A taky že bylo.
Šli jsme s Terkou a s "partou" na ten koncert, mezitím jsem se dověděl, že tu hrajou kluci od nás ze školy. Neznal jsem je. Už jsem neměl tu sádru, naštěstí mi to srostlo dobře a tak mi jí sundali. Koncert byl v v jednom větším klubu. Zdálo se mi, že tam byli úplně všichni od nás ze školy, navíc ještě víc lidí, které jsem v životě neviděl. Dokonce tu byli i duchové, ale tak to chodí. Skoro všichni se napili (je pravda, že já taky, ale nevypadal jsem jako oni....alespoň myslím). Kluci hráli úplně bezvadně, překvapilo mě, že poslouchám podobný žánr. Okolo půlnoci ke mě přišel David. Terka se ke mě křečovitě tiskla. Jenže rovnou šel k věci, asi to udělal alkohol. Přimhouřil oči, koukal na Terku. Klepaly se jí ruce.
,,Ty hajzle hnusnej! Emo pitomý!" vyhrkl. ,,Přebral jsi mi holku."
,,Kokote! Nikdy jsme spolu nechodili! Maximálně ve tvejch snech, ne?" zakřičela Terka.
,,Vidíš, co jsi s ní udělal?" stoupl si k Honzovi. Vypadalo to trošku směšně, když byl o prá centimetrů menší než já. I to je znát v takovéhle situaci. Rozpřáhl se a......chytil jsem ho za tu ruku, takže zůstala mezi našimi obličeji. Terka se pustila. Chtěl se vysmeknout. Pustil jsem ho, nechtěl jsem se prát. Tentorkát jsem ale nestihl zareagovat a tak jsem dostal do nosu. DOSLOVA do nosu. ožná se rozteče krev....A už jsme byli v sobě. Rvali jsme se, jako by šlo o život....jenže ono šlo o víc. Šlo o šest, šlo o to, aby mě pošpinil, abych byl za toho hajzla a on za chudinku.... Kdyby nás od sebe neodtrhli, asi bychom nepřestali. Možná ano, ale to už bychom museli mít opravdu blízko té smrti.....
,,Honzo?" koukla na mě vyklepaná Terka a pohladila roztržené obočí. ,,Vypadneme odtud,ne?"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Anne-Adie Anne-Adie | Web | 30. listopadu 2011 v 22:32 | Reagovat

tkový drama mi tu z toho děláš.. a co nějaká romantika? bude?

2 John%) John%) | 7. prosince 2011 v 21:48 | Reagovat

Honza. :D Díky no. Mám pocit, jako by to bylo o mě. I podle povahy a tak. Jenom zdání, co? :D

3 John%) John%) | 7. prosince 2011 v 21:48 | Reagovat

Honza. :D Díky no. Mám pocit, jako by to bylo o mě. I podle povahy a tak. Jenom zdání, co? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama