Milujeme ty co nás odmítají a odmítáme ty co nás milují...

29. listopadu 2011 v 21:40 | Bonnie Paranoid
Asi tyhle moje žvásty už číst nebudete a já se vám ani nedivím. Kdyby vás přece jenom zajímalo to, co se děje v mojí hlavě, tak Celý článek.

Milujeme ty co nás odmítají a odmítáme ty co nás milují....
Tak starej, ohranej citát, ale tak pravdivej a krutej...!
Já naivní kráva už jsem si myslela, že se něco klube...jenže si dělám falešný naděje. Ne, nedělám, dělala jsem si. Usmívá se na každou druhou a o mě skoro ani nezavadí pohledem.....FUCK! Vykašlala bych se na to, fakt.
Zejtra si přispím, abych o něm mohla snít....
Nebudu si denně ničit vlasy jak debil. Kudrnatý se mi možná líbí víc.... Že scene nemůže mít kudrnatý vlasy? No a?! Je mi to fakt už ukradený...Nehraju si na nic, co nejsem...') Takže jestli s tím má někdo problém, ať nechodí za mnou, protože já o sobě netvrdím, že jsem SCENE. Achjo, už se zase zamotávám.... Takže si přispím, jednak kvůli vlasům a taky kvůli SNŮM....*)
Víte, jak se cejtim, když se dotkne mojí RUKY? RUKY, CHÁPETE TO?
Možná jsem blázen. Každpoádně se cejtim tak, že každou chvlílí vzlítnu....
A pak nastane tvrdý návrat do reality a já mám zase špatnou náladu, taky kvůli němu.
Štve mě to, sakra. Ale co se dá dělat.....
Poslouchám Knockin On Heavens Door v podání Gun's N' Roses. Nebrečím, kupodivu. o mi poslední dobou vůbec nejde. Tak bych to všechno ze sebe chtěla dostat ven, ale nemůžu. Asi mi to tam někde vyschlo. Jenom se cítím strašně prázdná.....Bonnie ve stereotypním životě, sama v téhle civilizaci.....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 John'S'Sykes John'S'Sykes | 29. listopadu 2011 v 21:59 | Reagovat

Ani nevíš, jak mě tenhle článek sere. Nesnášim, když se trápíš, ale zároveň jsem docela rád, že jsi taky poznala, jaký to je. Ikdyž dost pochybuju o zdravym rozumu kluka, kterej tě nechce...asi tě moc nezná.
Teď jsem si přečet všechny tvý články za posledních pár dnů. Co s tebou je? Jasný, jsi zamilovaná. Jenže neni tohle trošku přehnaný? Nenadávám ti. Naopak. Mám tě rád a proto se bojim, aby jsi zas nedělala blbosti, znáš se. Ikdyž...já má co řikat, hraju si tu na chytrýho a přitom...
Já debil jsem tu nebyl tak dlouho...budu muset začít číst povídku na pokračování, přečetl jsem první díl....úžasný.
Nebudu se tu dál rozepisovat, někdy ti zavolám....

2 LebenSphase LebenSphase | Web | 30. listopadu 2011 v 13:35 | Reagovat

Kluci jsou hajzly když to tu musím tak napsat .. je mi tě líto ráda bych ti pomohla jenže nejde tak protože srdci nejde jenom tak zlehka poroučet .. držím palce ať je všechno v pohodě :)

3 Fialovej lenochod^^ Fialovej lenochod^^ | Web | 30. listopadu 2011 v 20:57 | Reagovat

Měla jsem stejnej probelem jak máš teď ty,takže vim jak ti asi teď je.Každopadně,je mi tě lito..doufám že to bdue brzy dobrý,)).^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama