Bonnie potřebuje psát

21. listopadu 2011 v 21:18 | Bonnie Paranoid |  I write
Uvědomujete si vůbec, že si to všechno děláme sami?
Jasně. Teď si řeknete, že těžko ovlivníte člověka XXX, aby vás naednou miloval. Jasně, že ne. JENOMŽE. Když děláš, že je ti volnej, je pro něj (pro ni) asi těžký, říct ti pravdu. Kdyby jsme byli všichni upřímní, bylo by to lepší, mnohem lepší.
Jo, já taky pravdu neřeknu a často mám pocit, že jsem tu k ničemu a že mě nikdo nemá rád, že jsem debil a zamiluju se vždycky do nějakýho kokose, kterej letí na blonďatý holky, který nemaj v hlavě nic jinýho než oblečení a šminky. Ale pořád jsem tam někde v hloubi duše ráda, že žiju mezi lidmi, které mám ráda (ikdyž nejlepší a nejmilejší lidi žijou tak strašně daleko...) a dokonce že i vypadám, jak vypadám!
Vím, že plácám pátý přes devátý, ale koukali jste dneska na zprávy? Nebo prostě v poslední době? A viděli jste, co se děje v cizích zemích, který ale nejsou zase až tak moc daleko od nás? Jasně, že to nejsou úplný sousedi, ale..... Mám pocit, že se to všechno hroutí. Ne mě, já se mám ještě pořád dobře. Ale celej svět se hroutí a bude se hroutit dál, až nás polovina pochcí...promiňte, poumírá. Nebojím se toho, ale štve mě, že si to uvědomuji jenom málokdy. A proto si užívejte každého dne tak, jako by měl být váš poslední! Vyplatí se to.
S upřímnou láskou, smíšenou náladou a chutí psát dál.....Bonnie Paranoid♥°°
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama