Kaktus

29. října 2011 v 23:16 | Bonnie Paranoid
Jo, včera večer jsem byla solidně nakvašená, když jsem si lehla do postele a začalo mě něco píchat do....sedací části těla. Hmátla jsem tam a vytáhla jsem suchej list kaktusu. A další. A další. x'D Nejspíš spadly z okna na mou postel a já si do nich lehla. Převalila jsem se ke zdi, ale tam to bylo taky, takže jsem to neměla JENOM v prdeli, ale i na rukou a v zádech. Vyskočila jsem, shoidla jsem peřinu a stáhla triko a kalhoty. Takže jsem lítala po domě jenom v kalhotkách. Nakonec jsem našla celkem ucházející triko a na kalhoty jsem hodila bobek. Vyčerpaně jsem si šla lehnout. V noci jsem se ještě asi pětkrát vzbudila, protože jsem to neměla zapíchaný v kalhotech, ani v kalhotkách, ale normálně na kůži. Brrr.
Dneska jsem se vzbudila se super náladou, když vedle mě ležel plyšák Pepa, naládovala do sebe ovocný M(u s tečkama)sli, takže vlastně mysli, nevim, jak se píše u s tečkama, s mlíkem. Těšila jsem se, že se pudu projít se psem a ono prd. Matka mě zaúkolovala a já musela celý dopoledne až do půl druhý uklízet. A pak zase jídlo...xD Suchá rejže, matka totiž vaří zásadně to, co já nejim. Ledvinky. No, zvedal se mi žaludek, když jsem to viděla v hrnci. Pak jsem radila sestře s úkolem, ona ještě doluxovala kuchyň a pak jsem cvičily jógu. Poprvý, a asi naposled, jestli to teda nebudem chtít cvičit jenom proto, aby jsme se zasmály. xD Potom přijela teta s bratránkem a s přítelem a tak jsem celý odpoledne strávila s nima. Navíc jsem se večer nadlábla ŠÍLENĚ, ŠÍLENĚ NEZDRAVÝHO JÍDLA. Grrrrrr. A ještě k tomu zejtřek zabiju u babičky. Doprčic. Rodinný víkend, kterej by kařdýmu lezl na nervy, ale já zůstávám veselá a optimistická, protože je třeba si užít každý vteřiny. Dneska jsem nad tím přemýšlela a je to fakt... Pravda, no.
S láskou Bonnie Paranoid♥, veselá, úsměvavá, šílená
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Minnie Bubble Minnie Bubble | 29. října 2011 v 23:31 | Reagovat

Blázne! =D Tobě nic nezdravýho neuškodí. Máš krásnou postavu.:)* Nemusí bejt dokonalá, aby byla krásná. =))
Ten kaktus ti nezávidim ani trošku. Nesnášim bodláky všude! =DD

2 Bonnie Paranoid ♥ Bonnie Paranoid ♥ | Web | 29. října 2011 v 23:36 | Reagovat

Nevim, co je na ní krásnýho...xD Mám jí ráda, ale mučim jí. xD Za měsíc jsem zhubla asi jedno kilo...jde to rychle, viď...xDD Mám holt spomalenej metabolismus. :D A taky to mám dědičný. Dokonce jsem dřív mívala problémy i se štítnou žlázou, ale to už naštěstí nemám. Každopádně ikdyž vypadám, jak jsem vypadala dřív, cejtim se mnohem líp. :) Takže žádný rozmlouvání, mě to dělá maximálně dobře. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama