Říjen 2011

Prázdniny nám končí, začne škola.

30. října 2011 v 20:02 | Bonnie Paranoid
x! Solidně mě to vytočilo, zvlášť když jsem zjistila, že už zejtra je třicátýho a píšem test z příroďáku...já jsem mimo, když jsem nebyla ve škole tři tejdny, no. :DD Mám co dohánět. To bude zameškanejch hodin...x'D Budu se snažit trhnout rekord. =DD
Takže možná píšem i z něčeho jinýho, ale to mě nijak moc netrápí, protože vykulim oči jakože nic nevim a...snad to bude dobrý. =D
Báj...xP
P.S.: Přeju vám, abyste školu přežili ve zdraví...;)

Kaktus

29. října 2011 v 23:16 | Bonnie Paranoid
Jo, včera večer jsem byla solidně nakvašená, když jsem si lehla do postele a začalo mě něco píchat do....sedací části těla. Hmátla jsem tam a vytáhla jsem suchej list kaktusu. A další. A další. x'D Nejspíš spadly z okna na mou postel a já si do nich lehla. Převalila jsem se ke zdi, ale tam to bylo taky, takže jsem to neměla JENOM v prdeli, ale i na rukou a v zádech. Vyskočila jsem, shoidla jsem peřinu a stáhla triko a kalhoty. Takže jsem lítala po domě jenom v kalhotkách. Nakonec jsem našla celkem ucházející triko a na kalhoty jsem hodila bobek. Vyčerpaně jsem si šla lehnout. V noci jsem se ještě asi pětkrát vzbudila, protože jsem to neměla zapíchaný v kalhotech, ani v kalhotkách, ale normálně na kůži. Brrr.
Dneska jsem se vzbudila se super náladou, když vedle mě ležel plyšák Pepa, naládovala do sebe ovocný M(u s tečkama)sli, takže vlastně mysli, nevim, jak se píše u s tečkama, s mlíkem. Těšila jsem se, že se pudu projít se psem a ono prd. Matka mě zaúkolovala a já musela celý dopoledne až do půl druhý uklízet. A pak zase jídlo...xD Suchá rejže, matka totiž vaří zásadně to, co já nejim. Ledvinky. No, zvedal se mi žaludek, když jsem to viděla v hrnci. Pak jsem radila sestře s úkolem, ona ještě doluxovala kuchyň a pak jsem cvičily jógu. Poprvý, a asi naposled, jestli to teda nebudem chtít cvičit jenom proto, aby jsme se zasmály. xD Potom přijela teta s bratránkem a s přítelem a tak jsem celý odpoledne strávila s nima. Navíc jsem se večer nadlábla ŠÍLENĚ, ŠÍLENĚ NEZDRAVÝHO JÍDLA. Grrrrrr. A ještě k tomu zejtřek zabiju u babičky. Doprčic. Rodinný víkend, kterej by kařdýmu lezl na nervy, ale já zůstávám veselá a optimistická, protože je třeba si užít každý vteřiny. Dneska jsem nad tím přemýšlela a je to fakt... Pravda, no.
S láskou Bonnie Paranoid♥, veselá, úsměvavá, šílená

Blue hair...♥

29. října 2011 v 21:52 | Bonnie Paranoid |  Scene

Tak tuhle barvu já totálně miluju... Ješt jsem jí na hlavě neměla, protože experimentuju spíš s tmavšími odstíny, ale co nejdřív jdu do tyrkysový.
P.S.: Která fotka se vám líbí nejvíc?

Dnešní rozhovor s matkou...x'D

28. října 2011 v 23:00 | Bonnie Paranoid
Tak jsem si právě vyslechla přednášku o mym opičákovi Pepovi. :D
Matka: Netahej ho všude, spadne ti do jídla a já tě zabiju.
Já: Ty ho nemáš ráda?
Matka: Nemám.
Já: Tak proč bys mě zabila, kdyby se ušpinil?
Matka: Bože, co je to za blbý otázky?
Já: Pepa je po psychickym šoku, mami. Řekni, že ho máš ráda.
Matka: Holka, nebereš ty nějaký drogy?
Já: Už od narození. :D
Matka: Nebuď drzá, holčičko. Míro? Pojď se na ní kouknout, ona asi něco bere.
Rozhhovor na vysoký úrovni...x'D Takhle to u nás chodí denodenně. :D

Piano

27. října 2011 v 23:18 | Bonnie Paranoid |  Music
Hraju na něj už hodně dlouho. Oficiálně na něj chodím teprve čtvrtým rokem, ale hrála jsem předtím, mezitím a potom, prá roků jsem nechodila vůbec pak jsem zas začala. Každopádně na něj hraju strašně ráda a moc mě to baví. A slovo moc já používám opravdu zřídkakdy. Vždycky, když mi neni zrovna hej, zasednu k piánu. Zpívám, hraju....když mám vztek, mlátim do něj akordy a řvu, když jsem smutná, umim to tak emotivně podat, že rzbrečim všechny, kdo jsou v dosahu a můžou to slyšet. Mám hudební sluch a docela ucházející hlas a hlavně jsem hodně emotivní, což se odrazí i na tý hře. Opravdu, děkuju bohu za to, že mám hudební sluch, protože kdybych ho neměla, fakt nevim, co bych si počala. Teď hraju nejčastěji a nejraději Listen to your heart, My Immortal a taky nějaký český písničky, který zrovna najdu ve zpěvníku. Zpěvníku mám, mimochodem, doma požehnaně. Noty na dvě jmenované písničky jsem si stáhla z netu jako na další, které se mi líbí. Zrovna teď bych si tak ráda šla zahrát, ale to neni zrovna nejlepší nápad, když si vezmete, že v obýváku leží spící máma a piáno je pár metrů od ní. Takže tu aspoň poslouchám písničky a přemýšlím.... na noc si přečtu nějakou povídku a pak půjdu spát, nejspíš se sluchátkama na uších.... pustim si třeba Escape the fate.
S láskou Bonnie Paranoid ♥°°

Smích

27. října 2011 v 22:51 | Bonnie Paranoid |  Emotions
Znáte to? Ten úžasnej pocit, kdy se člověk směje, až ho bolí břicho a pak z toho má druhej den namožený břišáky? Miluju to a právě proto se hodně směju. A samozřejmě taky proto, že smích prodlužuje život. Ale je to bezva pocit. Poslední dobou mi smích chyběl, protože jsem byla nemocná. Ale až přijdu do školy...Ouč. Budu nemocný zas, protože neunesu tak rychlou změnu. Tam se směju doslova v jednom kuse. A ono to ani jinak nejde, mezi mejma milovanejma retardama. Ale naposledy mě přišla (se sešitama na dopsání) rozveselit kámoška, se kterou sedim v lavici. Začalo to už ve dveřích tim, že mě viděla s čelenkou s vlasama dozadu a dorazila jsem to, když jsem zakašlala. No a když jsem se, se svou rýmičkou a kašlíčkem (...xD) rozesmála, váleli jsme se obě po její hlášce "trabant" po podlaze. A tohle zažívám ve škole denodenně. :D Jsem za to seksakramentsky vděčná, protože mi to dělá život krásnější a zábavnější, ikdyž si za to vlastně můžu i sama tím, co prohodim vždycky když ráno přijdu do třídy. Naladíme atmosféru a jede to až do konce vyučování. Ikdyž pořád ten, kdo mě kdy dokázal nejvíc rozesmát byl můj dřív nejlepší kamarád. Teď už spolu víc jak dva měsíce nemluvíme, ale.....ani mi to nevadí, protože, ikdyž jsem se s ním hodně nasmála, měli jsme kvůli sobě akorát starosti. Takže....smíchem k delšímu životu a lepší náladě.
S láskou...Bonnie Paranoid ♥°°

...x

27. října 2011 v 22:23 | Bonnie Paranoid
Teď jsem třetí tejden doma. Dva tejdny jsem byla nemocná a teď jsou prázdniny. Budu mít ve škole co dohnávat....to jenom tak na okraj, uvažovala jsem o příštim tednu. Ani tyhle kecy nemusíte číst, protože, POPRAVDĚ, kdo by měl náladu číst něco takovýhleho, když je tak málo času?
Jo, je málo času. V tom to všechno je. Kdyby jsme měli času kolik chceme na co chceme, bylo by to všechno lepší. Ve škole, doma a nejenom tady.....
Tak mě teď napadá.....věříte, že bude konec světa? Přepadnou nás mimozemšťani? :D Dělám si srandu. Nebojim se toho, ale na druhou stranu.....
No, to je jedno. Ještě dneska možná napíšu něco smysluplnějšího.
S láskou Bonnie Paranoid ♥ °°

Konečně jsem zas tady. :)

26. října 2011 v 21:19 | Bonnie Paranoid
Už je to opravený...^^ Chyběli jste mi, to je fakt. Jsem závislák....hroznej. :D Akorát prej máme něco zničenýho, takže to může kiksnout za tejden znova....x( Teď se pudu kouknout, co se u vás změnilo a přečíst nějaký vaše články, který mi chyběly ještě víc než blog. =)
S láskou Bonnie Paranoid ♥

Holky moje...x(

6. října 2011 v 10:33 | Bonnie Paranoid
Tákže....teď se tu nějakej čas neobjevim, protože se nám ZASE (!!!) posral počítač. Btw. teď píšu z netu ve škole, máme Infárnu...=)
Takže se nezlobte, když k vám na blog teď v příští době nepůjdu, ale....nemám compa. :D

Bože, já jsem asi vážně blázen.

1. října 2011 v 23:44 | Bonnie Paranoid
Tak mi přijde, že si o mě musíte myslet, že jsem úplnej cvok. A to si o sobě myslim i já sama. Protože....za dva dny jsem napsala dvě povídky a ty obě skončily sebevraždou. Maj hrád. Co se to se mnou děje? Jo, psala jsem to i dřív. Ale teď to na mě nějak víc doléhá. Uvědomuju si to víc.
Nevim proč, ale poslední dobou se mám na nic. Proč? Nevim....svět mi zas přijde takovej šedivej. bez barev, jenom černá, bílá, šedivá a jejich odstíny. Štve mě to. Jediný, co je pro mě jako pohlazení na duši, jsou ty povídky a knížky. Můžu utéct od reality.....a nebo kytara, piáno a zpívání. Dát si na piáno listen to your heart a zpívat...nebo na kytaru hallelujah. Stejně to jsou smutný písničky...x/
Tákže...pro dnešek se asi loučím. Báj.

Tylová sukně

1. října 2011 v 12:30 | Bonnie Paranoid |  How to...
Čau děcka. =) Tak jsem tady s návodem jak si vyrobit tylovku doma. =) Já to teda určitě zkusim. ;)
tady máte Shop, tak se mrkněte a kdyžtak nakupte...;D
Udělala bych si pod to asi spodničku, aby to neprosvítalo. Tuu můžete udělat klidně z normální látky, asi to znáte...:D

Vezmeme gumu, odměříme potřebnou délku a sešijeme konce. Musíme dávat pozor na to, aby se nikde nepřekroutila, pak by to nebylo zrovna moc pohodlné. Pokud děláme na šňůrku tak nesvazujeme konce k sobě ale někse si jí napneme (třeba mezi židle) aby se nám lépe pracovalo.
Nastříháme si pruhy tylu o potřebné délce (v tomhle případě 1 m)
A pak už je jen lyščí smyčkou přivazujeme na gumu.
Můžeme růzmě střídat barvy......
.....přidávat mašličky, pruhy látky,....
..........a to tak dlouho dokud nám nebude množství pruhů na sukni vyhovovat :) (nebo nám nedojde tyl xD)

A teď...kolik toho tylu vlastně asi je potřeba? Já bych řekla, že 4 metry nestačí.....objednala bych si radši víc, třeba deset a pak to udělala podle toho, jak to chci objemný. =)
Báj....xP*